A prins curaj după ce a marcat contra lui Vardar primul lui gol la Steaua: "Să le arătăm cine suntem!"""

Antonio Jakolis a înscris unicul gol al meciului dintre Steaua și Vardar Skopje, scor 1-0. Jucătorul e convins că echipa sa va câștiga titlul în Liga 1.  "Sunt mulțumit de primul meu gol la Steaua. Sper că vor urma mai multe. Sunt fericit să fiu coleg cu Denis Alibec și Harlem Gnohere. Sunt cei mai buni atacanți din România. Ar trebui să fie mai ușor să înscriem și să luăm titlul. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor