Dezvăluiri » Atac dur al unui fost dinamovist la adresa șefilor și a lui Andone: "Mi-a zis asta cu toți jucătorii de față!"" » Reacţia lui Dănciulescu"

Bernhard Janeczek a plecat de la Dinamo după doar 4 luni în care a prins un singur meci, cel cu Dinamo II din Cupa României, câștigat de echipa sa cu 2-1. Fundașul austriac câștiga 6.000 de euro la Dinamo. Cotat la 250.000 de euro, Janeczek îi atacă pe șefii clubului, dar și pe Ioan Andone, căruia îi reproșează faptul că nu i-a dat șanse de a juca.  "A fost rușinos modul în care s-au comportat cei de la Dinamo cu mine. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor