Un fost fotbalist al Astrei regretă plecarea de la campioana României: "Era un vis pe care puteam să mi-l împlinesc"""

George Florescu, fost campion cu Șerif Tiraspol, regretă că a plecat de la Astra Giurgiu înainte ca echipa să câștige campionatul în premieră în Liga 1. "Era un vis pe care puteam să mi-l împlinesc, să câştig şi eu campionatul în România. Dar sunt foarte bucuros pentru foştii mei colegi de acolo şi pentru Şumi, Dani Coman. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor