Noua achiziție a Astrei a venit la echipă și pentru Șumudică: "Am auzit că e o persoană interesantă"""

Sergiu Buș s-a transferat în această iarnă la Astra din postura de jucător liber de contract și spune că a venit la campioana României pentru a juca mai mult decât a făcut-o în ultima perioadă. "Mi-am dorit să joc, au fost doi ani mai grei pentru mine, pentru că nu am jucat cât mi-am dorit. Am venit acasă, în România, am venit şi aproape de familie şi vreau să ajut şi Astra. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor