FOTO Prima imagine cu Adi Popa în Belgia! A fost întâmpinat de Chipciu și Stanciu: "Reunirea lotului"""

Intrat în ultimele șase luni de contract cu Steaua, Adi Popa nu s-a întors din cantonamentul din Turcia alături de colegii de la Steaua, ci a plecat spre Bruxelles. Mijlocașul stelist a publicat în această seară o fotografie în care se află alături de foștii colegi, Nicolae Stanciu și Alex Chipciu, în piața centrală din capitala Belgiei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor