VIDEO Gest golănesc al lui Sergio Ramos în înfrângerea cu Celta Vigo!

Real Madrid a pierdut prima manșă a sferturilor Cupei Regelui în fața celor de la Celta Vigo, scor 1-2, însă în prim-plan în rol negativ a ieșit Sergio Ramos. Fundașul madrilenilor a făcut un gest total lipsit de fair-play după un duel cu Aspas. Cei doi s-au îmbrâncit, iar camerele de filmat au surprins momentul când Ramos și-a scuipat adversarul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor