Steaua aduce un fundaş central elveţian: "Meme răspunde pentru el"""

Gigi Becali a declarat că Steaua negociază aducerea unui fundaş central elveţian şi că de el va răspunde Mihai Stoica. În amicalul de astăzi, pierdut cu Qarabag (0-2), Laurenţiu Reghecampf i-a folosit pe postul de fundaşi centrali pe Tamaş şi Momcilovici în prima repriză şi pe Moke şi Tudorie în a doua. "Este vorba despre un fundaş central elveţian. Le-am spus lui Reghe şi lui Mihai Stoica să-l ia, dar vor răspunde pentru el. Eu nu îl cunosc. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor