Lovitură pentru CSA » Un fost președinte al Stelei îi dă dreptate lui Becali în conflictul cu Armata: "Are dreptate"""

Fost președinte la Steaua între 1996 și 1998, Marcel Pușcaș a comentat războiul rece dintre Gigi Becali și Armată, după ce Curtea de Apel a hotărât că echipa din Liga 1 nu mai are dreptul de a folosi numele și marca Steaua. "Rămâne de discutat cum se va pune în aplicare această decizie. Pentru că sunt părți care se pot pune la masă și să discute. Probabil că se va da o perioadă de punere în aplicare a acestei decizii. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor