Salariile steliștilor, spaima oficialilor din Liga 1: "Trebuie să ne vedem lungul nasului"""

Trecuți pe lista indezirabililor la Steaua, Golubovici și Aganovici stârnesc interesul celorlalte echipe din Liga 1, însă salariile mari pe care aceștia le iau la echipa lui Gigi Becali reprezintă o problemă. Florin Prunea, președintele lui Poli Iași, susține că nu a discutat cu cei doi fotbaliști din cauza faptului că se află sub contract și declară că în locul lor nu și-ar rezilia contractul. "Nu avem cum să negociem cu un jucător care e sub contract. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor