Șumudică, schimbare radicală la adresa Stelei: "Ar fi o mare lovitură, îmi pare rău pentru Becali"""

După ce a ironizat în nenumărate rânduri formația patronată de Gigi Becali și chiar l-a criticat deseori pe acesta, Marius Șumudică a schimbat discursul și susține că dispariția Stelei ar însemna o mare lovitură pentru fotbalul românesc. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor