Dinamo a renunțat la doi jucători înainte de cantonamentul din Spania » 3 nume noi în lotul "câinilor"""

Dinamo va pleca mâine în cantonamentul din Spania, iar Ioan Andone a decis să renunțe la doi jucători. Astfel, Ionuț Șerban și Patrick Petre nu vor face deplasarea alături de dinamoviști, cei doi urmând să fie împrumutați la formații din Liga 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor