Previziune sumbră pentru Liga 1: "În următoarea perioadă, două cluburi se vor retrage"""

Dumitru Dragomir, fostul șef al LPF, spune că în următoarea perioadă două cluburi se vor retrage după ce își vor lua banii din drepturile de televizare. "Nu se va termina campionatul cu 14 echipe. După ce iau banii din drepturile de televizare două echipe se vor retrage. ASA, Poli Timișoara sau Pandurii Târgu Jiu sunt printre echipele care se pot retrage după ce iau banii din drepturile de televizare. Nu mai interesează pe nimeni sportul. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor