EXCLUSIV Pandurii Târgu Jiu se dezintegrează! Încă un jucător a plecat de la gorjeni tot în Liga 1

Mai mulți jucători de bază ai Pandurilor Târgu Jiu s-au despărțit în această iarnă de formația gorjeană din cauza problemelor financiare. Acum a venit rândul lui Alexandru Răuță, 24 de ani, care a ales să se transfere la Poli Iași cu care a semnat pentru 6 luni cu opțiune de prelungire. Mijlocașul născut la Pitești e la Pandurii din sezonul trecut, iar în actualul campionat a jucat în 16 partide pentru formația gorjeană. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor