O glorie a Stelei știe care e problema cu achizițiile iernii: "Alibec și Gnohere nu pot face asta, iar Reghe nu va schimba sistemul de joc"""

Fostul mare jucător stelist Ilie Dumitrescu e de părere că noile achiziții ale Stelei, Alibec și Gnohere, nu pot evolua în același timp la formația roș-albastră. "Nu cred că Reghe va schimba sistemul de joc, astfel încât să joace cu doi atacanți. Alibec este un număr 9. El este un jucător care protejază foarte bine, intră și în combinații, mie mi se pare un vârf complet. Steaua a luat doi jucători importanți pe poziția de vârf. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor