"Prizonierul"" Torje așteaptă salvarea de la Dinamo: ""Adi Mutu a sunat la club"""

Gabi Torje a dezvăluit că și-ar dori să revină în Ștefan cel Mare, dar Dinamo nu poate îndeplini pretențiile financiare ale celor de la Terek Groznîi. Torje este nemulțumit de faptul că nu joacă atât cât și-ar dori la Terek și își dorește să plece, deși a primit asigurări din partea antrenorului și conducerii că situația sa se va schimba. "Cei de Terek nu mă lasă să plec împrumut. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor