Plecări pe bandă rulantă la Dacia Unirea Brăila! Încă un om de bază și-a reziliat contractul

Dacia Unirea Brăila s-a mai despărţit de un jucător după ce alţi oameni importanţi ai grupării se aflaseră în aceeaşi ipostază. După Alexandru Muscă, Victor Gârlea şi Marco Enciu a venit momentul ca unul dintre cei mai vechi oameni ai echipei să se despartă de brăileni. Laurenţiu Petean a întrerupt colaborarea cu Dacia, echipă pentru care a evoluat, în patru ani, în 64 de partide. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor