Șumudică își continuă războiul cu propria conducere » Mesajul tăios al antrenorului

Marius Șumudică nu mai are pace la Astra, deși a reușit cu echipa din Giurgiu cele mai mari performanțe din istoria echipei. Antrenorul campioanei României a răspuns ironic propriilor oameni din conducere, care l-au acuzat că a făcut mai multe greșeli. "S-au făcut mai multe greșeli după meciul cu Steaua, pe care și le asumă fiecare. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor