BREAKING NEWS S-au înțeles! Transferul anunțat de Becali în urmă cu câteva zile a fost confirmat de jucător: "Da, am semnat cu Steaua"""

Junior Morais a semnat în această seară cu Steaua și este al treilea transfer perfectat de roș-albaștri în această perioadă de mercato.  Fundașul stânga de 30 de ani a confirmat că a ajuns la o înțelegere cu formația patronată de Gigi Becali și se va alătura Stelei în vară, când îi va expira contractul cu Astra. "E adevărat, ne-am înțeles și am semnat cu Steaua. Da, din vară sunt jucătorul lor. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor