Ioan Andone, reacție surprinzătoare la transferul lui Gnohere: "A făcut mai bine că a plecat"""

Ioan Andone susține că Gnohere nu mai era cu gândul la Dinamo și că atacantul de 28 de ani a făcut bine că a ales să plece la Steaua. "E decizia lui, noi trebuie să respectăm ceea ce a ales. Dacă nu și-a prelungit contractul, cred că a făcut mai bine că a plecat, pentru că nu aveam nevoie de un jucător problemă. A fost dimineață la antrenament, dar nu și-a luat la revedere de la jucători. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor