Ce decizie au luat oficialii echipei pe care Becali vrea s-o cumpere: "Am avut o discuție"""

Gigi Becali a anunțat zilele trecute că va încerca să cumpere clubul din Liga a 3-a Metaloglobus pentru a-și trimite jucătorii acolo în cazul în care va pierde procesul cu Armata. Surprinză însă! Oficialii formației din Pantelimon l-au anunțat pe Gigi Becali că nu vând clubul și i-au transmis acestuia că nu au nevoie de ajutorul lui. "Am avut o discuţie. Domnul Becali pur şi simplu a întrebat dacă este de vânzare clubul. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor