A câștigat 6 trofee cu Steaua și dă verdictul în conflictul dintre Becali și Armată: "Pentru mine, ea e adevărata Steaua"""

În prezent la FC Rostov, fostul mijlocaș al roș-albaștrilor Andrei Prepeliță a comentat situația delicată de la Steaua. Jucătorul care a evoluat pentru Steaua între 2011 și 2015 consideră că echipa lui Gigi Becali este continuatoarea echipei care a câștigat Cupa Campionilor în urmă cu 30 ani. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor