Anunț de ultimă oră! O vedetă a Stelei va avea probleme, iar Șumudică e convins: "Nu va veni! Așa îl știu eu"""

Marius Șumudică e convins că Fernando Boldrin va întârzia la reunirea Stelei, ceea ce înseamnă că va fi amendat de conducerea vicecampioanei. Tehnicianul campioanei nu ascunde faptul că și l-ar dori înapoi pe mijlocașul brazilian, care şi-a făcut un obicei din a sosi mai târziu din vacanţă, lucru recunoscut într-un interviu pentru GSP. "Boldrin nu se prezintă sub nicio formă mâine la antrenamentul Stelei. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor