Ultimele victorii le-au dat aripi "câinilor"" » Dinamoviștii, ironii la adresa rivalilor: ""Ar fi bine să jucăm numai cu Steaua"""

Dinamoviștii s-au impus în ultimele două întâlniri cu Steaua, iar Ionuț Nedelcearu a glumit pe seama rivalilor spunând că și-ar dori să joace doar cu Steaua în noul an. "Ar fi bine să jucăm numai cu Steaua. Au însemnat foarte mult victoriile. Cu toții știm că este cel mai important meci pentru suporterii dinamoviști"", a spus Nedelcearu la TV Sport ro. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor