Fotbaliștii unei formații din Liga 1 amenință: "Ne reziliem contractele și plecăm la alte echipe"""

Ovidiu Herea a vorbit în mai multe rânduri despre problemele financiare de la Pandurii și amenință că jucătorii își vor rezilia contractele dacă șefii clubului nu vor remedia situația până la începutul perioadei de pregătire. "Ni s-a spus că se vor face eforturi ca să se rezove situația asta, dar din păcate, până în acest moment nu s-a rezolvat nimic. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor