Unul dintre fotbaliștii doriți de Gigi Becali îl contrazice pe patronul Stelei: "Nu i-am promis nimic!"""

Constantin Budescu, unul dintre fotbaliștii de pe lista de transferuri a Stelei susține că nu i-a promis lui Gigi Becali că va ajunge la Steaua, ci doar că-i va comunica personal decizia legată de viitorul său. Mijlocașul de 27 de ani a adăugat că în momentul în care a decis că va reveni în Liga 1 a discutat mai întâi cu reprezentanții lui Dinamo, dar a ales în cele din urmă Astra. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor