Episod de coșmar pentru un fotbalist din Liga 1: "Mi-au dat un medicament care mi-a făcut mai mult rău decât bine"" » Reacție halucinantă din partea clubului"

Portarul lui Poli Iași, Dumitru Hotoboc, a avut parte de momente de coșmar cât timp a fost internat în spital, unde i-a fost pus un diagnostic greșit și i-a fost administrat un antibiotic care i-a făcut rău.  "În cursul a 14 zile, mi s-au pus fel și fel de diagnostice de la mai grave și mai grave. Ca să nu am ceva pe la coloană, vreo tumoare pe la coloană, pe la cap... De fapt a fost o meningită virală. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor