Dinamo are concurență pentru semnătura lui Cernat: "Am vorbit cu el, își dorește să vină"""

Marius Șumudică susține că dorește să-l transfere pe Florin Cernat la Astra și că a discutat deja cu fotbalistul, care și-ar dori să joace pentru campioană. "Ca «număr 10», eu mi l-aș dori pe Cernat. Voi încerca să-l aduc. Am vorbit cu el, își dorește să vină. Ar fi și pentru el ceva extraordinar să joace iar în cupele europene. Un jucător care este adevărat «număr 10». ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor