Șumudică s-a întâlnit de două ori cu George Copos » Ce i-a transmis fostul patron în legătură cu Rapidul

Marius Șumudică regretă foarte mult dispariția Rapidului și spune că s-a întâlnit de două ori cu fostul patron George Copos și au vorbit despre formația giuleșteană. "Eu cred că cea mai mare greșeală a fost că a plecat George Copos. Omul dădea banii, era ok. Eu regret ce se întâmpla la Rapid pentru că iubesc echipa asta. Copos îmi trimite mesaje după meciurile importante. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor