Antrenor din prima ligă engleză, demis după doar 85 de zile la echipă!

Bob Bradley (58 de ani), primul antrenor american din Premier League, a fost dat afară la doar 85 de zile după ce a preluat formația Swansea. Înfrângerea suferită pe teren propriu în fața lui West Ham, scor 1-4, i-a determinat pe șefii lui Swansea să încheie colaborarea cu americanul Bradley, care fusese numit antrenor principal în locul lui Francesco Guidolin, pe data de 3 octombrie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor