Becali desființează un fost rival din Liga 1: "Nu ar trebui să fie liber! Este un om de nimic"""

Gigi Becali îl atacă pe George Copos și susține că fostul patron al Rapidului nu ar trebui să fie lăsat în libertate, fiind nociv pentru societate. Patronul Stelei l-a comparat pe Copos cu Ioan Neculaie, fostul conducător al lui FC Brașov. "Copos, în opinia mea, este un om care nu ar trebui să fie liber. Pentru că el este nociv pentru societate. Așa cred eu! M-ați înțeles? Este un om de nimic. N-are rost să zic mai multe. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor