Șumudică a anunțat care este politica de transferuri de la Astra în această iarnă: "Doar acești jucători îi putem plăti"" » Cum comentează interesul pentru Sânmărtean"

Marius Șumudică a declarat că la Astra se dorește reducerea salariilor, astfel că echipa campioană nu va mai putea plăti decât fotbaliștii care vin liberi de contract sau pe cei care se încadrează într-un anumit plafon salarial. Antrenorul giurgiuvenilor a adăugat că șansele ca Budescu să continue la Astra în aceste condiții sunt minime.  "Îmi doresc ca și Budescu să rămână, dar e destul de dificil din punct de vedere material. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor