O nouă echipă din Liga a doua s-ar putea retrage la începutul anului viitor » Antrenorul și jucătorii și-ar fi reziliat contractele

 După Șoimii Pâncota și ACS Berceni, Unirea Tărlungeni este următoarea formație care s-ar putea retrage din Liga a doua, după ce antrenorul și jucătorii și-ar fi reziliat contractele. Adrian Matei, antrenorul echipei, susține că nu vede cum ar putea ilfovenii să evolueze în 2017 în aceste condiții.  "Miercuri mi-am reziliat contractul și, din ce am înțeles, și jucătorii au făcut asta. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor