FOTO Reuniune roș-albastră de Revelion » Căpitanul Stelei a petrecut alături de foști colegi

Căpitanul roș-albaștrilor, Mihai Pintilii, a petrecut de Revelion alături de câțiva foști colegi de la Steaua. Acesta a fost alături de Chipciu, Prepeliță, Tănase, Pârvulescu și Râpă la Râșnov, după cum se poate observa într-o fotografie publicată de mijlocașul lui Anderlecht pe rețelele de socializare. "Trecem in echipa in noul an. La multi ani si sa aveti mereu langa voi cei mai buni «coechipieri». ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor