Încă o lovitură pe piața transferurilor! Steaua poate lua un superfundaș: "Nu am luat nici un ban aici! Echipa vrea să ne vândă"""

Steaua a avut mari probleme în defensivă în prima parte a campionatului. Roș-albaștrii ar putea aduce un fost dinamovist care să facă echipă cu Tamaș în centrul apărării.  Ante Puljici traversează momente dificile în Rusia, unde Tom Tomsk e pe ultimul loc și jucătorii sunt neplătiți de luni bune.  "Am ajuns aici în iulie şi de atunci nu am primit vreun salariu. Colegii mi-au spus că ultimii bani i-au primit în luna iunie. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor