Șumudică se ia de oamenii din conducerea Astrei: "Eu ce să fac?"" » Ce spune despre achizițiile din iarnă"

Marius Șumudică e dezamăgit de felul în care conducerea clubului gestionează lucrurile în această iarnă. Tehnicianul Astrei nu înțelege de ce sunt lăsați să plece cei mai buni jucători. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor