Două vești proaste pentru CSA Steaua! INTERZIS în Liga a 4-a + un alt anunț important

CSA Steaua și-a anunțat înscrierea în competiție începând cu sezonul 2017-2018, însă nu va avea dreptul de a juca în Liga a 4-a, așa cum a anunțat inițial.  Fostul secretar al FRF anunță că echipa Armatei va fi nevoită să aibă investitor începând cu Liga a 2-a.  Victoria București este echipa care și-a anunțat intenția de a-i ceda locul echipei Armatei în Liga a 4-a. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor