Steliștii jubilează după transferul lui Gnohere: "E jucătorul de care aveam nevoie"""

Valeriu Argăseală, președintele Stelei, e convins că odată cu transferul lui Harlem Gnohere de la Dinamo s-a rezolvat și cea mai mare problemă a roș-albaștrilor: atacul. "Nu a semnat încă. În seara asta vom face contractul cu el și probabil că mâine va pleca alături de echipă în cantonament. Cu siguranță e jucătorul de care Steaua are nevoie. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor