Vedetele Barcelonei au refuzat prezenţa la Gala FIFA pentru a evita să-l vadă pe Ronaldo încoronat » Cum au motivat absența

Lionel Messi, Andres Iniesta, Luis Suarez şi Gerard Pique, toţi patru membrii ai echipei FC Barcelona nu au participat la gala FIFA "The Best"", organizată la Zurich.Şefii echipei catalane anunţaseră că jucătorii nu vor fi prezenți la această gală deoarece miercuri vor întâlni Athletic Bilbao în manşa secundă din optimile de finală ale Cupei Spaniei. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor