Hanca, discuții aprinse cu Andone după venirea acestuia la Dinamo! Jucătorul a fost sincer: "Asta s-a întâmplat"" + reacția antrenorului"

Sergiu Hanca a explicat cum a ajuns să aibă evoluții atât de apreciate la Dinamo și cum s-a certat cu Ioan Andone imediat după ce acesta a venit la echipă.  "Când am venit de la Târgu Mureș, am jucat mijlocaș dreapta. Am venit când era antrenor domnul Rednic, apoi am jucat fundaș dreapta și așa m-am obișnuit. Când a venit domnul Andone, am avut o discuție puțin în contradictoriu. Cu domnul Andone am cele mai mari performanțe. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor