Anunțul-șoc pe care Becali nu voia să-l audă: "Echipa va fi exclusă din Liga 1 și competițiile europene!"""

Emilian Hulubei, membru în Comitetul Executiv al FRF, a vorbit despre sancțiunile pe care le riscă echipa patronată de Gigi Becali, dacă-și va schimba numele pe parcursul competiției.  În cazul în care Gigi Becali va pune în aplicare decizia Curții de Apel și va renunța la numele de "Steaua"", echipa sa nu va mai avea dreptul să joace în competiția internă cel puțin trei sezoane și va fi exclusă din cupele europene. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor