Dorința unui mare dinamovist, după ce obținut licența de antrenor B+A : "Aşa aş antrena şi eu Dinamo"""

Nu mai puțin de 22 de foști fotbaliști, printre care și Florin Bratu, au obținut astăzi licența de antrenor UEFA B+A. Fostul atacant dinamovist, acum antrenor la juniorii republicani ai "câinilor"", a vorbit despre planurile sale de viitor, dezvăluind că își dorește foarte mult să antreneze Dinamo, echipa sa de suflet. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor