Tudorel Stoica și Victor Pițurcă, doi dintre oamenii care au adus Cupa Campionilor în Ghencea, dau verdictul: "Steaua nu mai există!"""

Tudorel Stoica și Victor Pițurcă susțin că Steaua nu mai există din 2003, de când a fost preluată de Gigi Becali, iar Pițurcă a oferit și detalii despre modul în care Steaua a trecut în administrarea omului de afaceri. "Eu știam că lucrurile s-au desfășurat în regulă, nu știam că s-a întâmplat ceea ce s-a întâmplat. La acel moment, am discutat cu Gigi Becali și Păunescu să se constituie o nouă societate, pe acțiuni. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor