Becali, făcut praf de Pițurcă: "Are o mare contribuție pentru ce se întâmplă acum în fotbalul românesc. Și eu am o parte din vină și mi-o asum"""

Victor Pițurcă a vorbit despre atitudinea pe care Gigi Becali a avut-o față de antrenorii care au trecut pe la echipa sa și consideră că exemplul negativ al acestuia a fost preluat și de alți conducători din Liga 1. "Exemplul negativ al lui Becali a fost urmat de alți conducători din Liga 1. Are o mare contribuție la ceea ce se întâmplă acum în fotbalul românesc. Și eu am o parte din vină și mi-o asum. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor