Dinamo are probleme mari după ultimele plecări din lot » Statistica le dă fiori "câinilor"""

Dinamo a rămas în această iarnă fără doi dintre cei mai buni marcatori din prima parte a sezonului, Gnohere fiind vândut la Steaua, în timp ce Lazăr a fost împrumutat în Qatar, la Al Sailiya. Grație celor 12 goluri reușite de ei în prima stagiune, Gnohere și Lazăr au ajutat-o pe Dinamo să aibă al doilea cel mai bun atac din campionat, cu 33 goluri înscrise. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor