Vali Lazăr, primele declarații după transferul din Qatar: "Sunt foarte mulți bani pentru mine"" » Următorul jucător de la care se așteaptă să plece"

Vali Lazăr va pleca împrumut de la Dinamo la Al Sailiya, în Qatar, până la vară, după cum Gazeta a anunțat în exclusivitate ieri, iar mijlocașul a oferit și motivul pentru care a făcut această alegere. "Mă bucur că am reușit să ajung acolo. Sper să joc foarte bine și cei de acolo să activeze clauza de cumpărare. Sper să mă acomodez cât mai repede. Actele s-au făcut abia în urmă cu jumătate de oră. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor