Astra poate avea soarta fostelor campioane, Oțelul și Urziceni » Anunțul făcut de Șumudică

Marius Șumudică a declarat că nu știe cine va mai rămâne la Astra de la finalul sezonului, când vor expira contractele a 15 jucători.  "La vară, dintre jucătorii vechi, cu care am câștigat campionatul, 15 își termină contractele. Nu pot să vă spun cine mai rămâne, că și eu termin. Îmi doresc să plec"", a spus Șumudică la TV Dolce Sport. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor