Dinamoviștii nu-i duc lipsa lui Gnohere, dar au un regret: "Trebuia dat în vară, aduceam atacant brazilian"""

Ioan Andone a declarat că unicul regret în ceea ce privește transferul lui Harlem Gnohere la Steaua îl reprezintă faptul că atacantul nu a plecat de vara trecută. Antrenorul dinamovist susține că Gnohere nu mai era cu gândul la Dinamo și crede că ar fi putut aduce în locul său în vară un atacant brazilian. "Am avut o discuție cu Gnohere și mi-a spus că o să înceapă să se pregătească altfel. Dar el nu mai avea chef de Dinamo. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor