Anunț de ultimă oră! Doi jucători pleacă de la Steaua în următoarele zile » Vor continua în Liga 1

Adnan Aganovici și Bojan Golubovici vor pleca sigur de la Steaua în această iarnă. Cei doi ar putea ajunge la CSM Politehnica Iași, anunță TV Dolce Sport. Sursa citată anunță că Florin Prunea a negociat cu cei doi jucători la București, iar aceștia și-au dat acordul de a juca la formația din Iași. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor