Încă un aliat pentru Becali în războiul cu CSA: "Sper să rămână echipa la el"""

Fostul decar al Stelei, Nicolae Dică, a declarat că își dorește ca Steaua să rămână în administrarea lui Gigi Becali, în contextul în care patronul formației din Liga 1 se află în conflict cu CSA. "Eu unul îmi doresc să existe Steaua în continuare, pentru că am jucat la această echipă. Când eram mic îmi doream foarte mult să ajung să joc la Steaua și acum îmi pare rău de ceea ce se întâmplă. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor