Dinamo se teme după ce l-a cedat pe Lazăr la arabi: "Va afecta prima echipă pentru început"""

Ionel Dănciulescu a comentat transferul lui Valentin Lazăr la Al-Sailiya și consideră că poate fi o mutare bună pentru Dinamo dacă transferul se va concretiza.  "E o plecare care pe moment afectează un pic primul ""11"", pentru că Lazăr era un jucător important, dar eu cred că pe termen lung domnul Andone va găsi cu siguranţă soluţia cea mai bună de a-l înlocui pe Vali. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor